O nas

O BLOGU
 Dlaczego założyłyśmy bloga? Jak narodził się tem pomysł? O czym będą notki? Co ile będą się pojawiać?
Blog powstał ze względu na dwie czynności - kochamy czytać i pisać. Miłość do książek sprawiła, że Ludzie niejednej książki powstali. Pomysł narodził się na jednej z grup na Facebooku. Szybko znalazłyśmy wspólny język i postanowiłyśmy, że właśnie my dwie założymy wspólnego bloga. 
Prócz postów recenzyjnych na LNK znajdziecie również wszelkiego rodzaju TAGI, fotorelacje oraz inne mniej lub bardziej poważne treści. 
Zgodnie z naszymi założeniami notki będą pojawiać się dwa-trzy razy w tygodniu. Jak będzie? "Wyjdzie w praniu". ;)

O NAS

AGATA
Jestem Agata, uczęszczam do klasy trzeciej gimnazjum. Jestem brunetką o średnim wzroście i brązowych oczach. Jestem osobą towarzyską i otwartą na nowe znajomości, upartą i ambitną. Interesują się również fotografią i biegam, uwielbiam również piłkę ręczną.

WERONIKA
Weronika, rówieśniczka Agaty. Ciemna blondynka (mózg się obronił...), średniego wzrostu. Wmawiam sobie, że mam zielone oczy. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, ale, po stokroć bardziej, kocham ich słuchać. Oczywiście tylko wtedy, gdy mają coś ciekawego do powiedzenia. W moim życiu przewinęły się już miliony zainteresowań, tylko niektóre pozostały na dużej. Od zawsze czytam, słucham muzyki i tworzę. Fotografuję, piszę, czytam setki artykułów na temat zdrowego odżywiania, ćwiczę, tworzę grafikę, kręcę, oglądam filmy
... 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz